Izborna skupština Saveza SRD Međimurske Županije


U nedjelju 28. veljače 2016. održana je izborna skupština Saveza.

Izabrano je novo-staro rukovodstvo : Zoran Pfeifer - predsjednik, Miljenko Perko - dopredsjednik, Darko Oreški - tajnik. 

Prihvačen je plan rada i financijski plan za 2016. godinu

Tom su prilikom uručene plakete povodom 80. godišnjice HŠRS-a koje je uručio predsjednik Vladimir Sever.

Dobitnici plaketa: Zoran Vidović-dožupan, Ljubomir Kolarek-gradonačelnik Preloga, Mladen Goričanec, Miroslav Lilek, Josip Varga, Dragutin Kedmenec, Miljenko Ciglar, Željko Bubanić, Pero Kerhač, Đurđa Horvat, Antun Kedmenec, Juraj Rašperger, Branko Vrtarić-posthumno.

Zoran Pfeifer je uručio plakete povodom obljetnica društava: ŠTUKA D.Dubrava za 50 godina, MRENA D.Vidovec – 40 godina, SMUĐ Goričan-40 godina i ZLATNA UDICA Krištanovec - 10 godina.

Priznanja za sportske rezultate u 2015.g. uručili su Zoran Pfeifer i Dragutin Kedmenec. Priznanja je dobilo 11 ekipa i 16 pojedinaca.

EKIPNO

KLEN 2 Sv. Marija (seniori) - 1. mjesto ekipno 2. liga Sjever

LINJAK Palovec (seniori) - 2. mjesto ekipno 2. liga Sjever

SOM 2 Kotoriba (seniori) - 2. mjesto ekipno 3. liga Sjever

KLEN Sv. Marija (seniorke) - 2. mjesto ekipno liga Seniorki HŠRS i 3. mjesto na KUP-u HŠRS

GLAVATICA PFEIFER SENSAS Prelog (seniori)- 2. mjesto ekipno na KUP-u HŠRS

KLEN Sv. Marija (juniori) - 3. mjesto ekipno na KUP-u HŠRS

MURA M. Središće (juniorke) - 1. mjesto ekipno na KUP-u HŠRS

KLEN Sv. Marija (juniorke) - 2. mjesto ekipno na KUP-u HŠRS

SOM Kotoriba (kadeti) - 3. mjesto ekipno na KUP-u HŠRS

OSTRIŽ Novakovec (kadetkinje) - 1. mjesto na KUP-u HŠRS

KLEN Sv. Marija (kadetkinje) - 2. mjesto na KUP-u HŠRS

POJEDNIAČNO

KRISTIJAN KOMORSKI - 2. mjesto pojedinačno 2. liga Sjever

LJUBOMIR ŽULJIĆ - 3. mjesto pojedinačno 2. liga Sjever

FILIP BARTOLIĆ - 1. mjesto pojedinačno 3. liga Sjever

KOVAČ MLADEN - 1. mjesto pojedinačno liga Veterana HŠRS

ERWIN ŠKODA - 2. mjesto pojedinačno na KUP-u HŠRS za juniore

ALAN PERKO -  3. mjesto pojedinačno na KUP-u HŠRS za seniore, 1. mjesto u ligi mladeži za kategoriju u 23 sezona 2014.-2015. 2. mjesto u majstoricama, nastup u reprezentaciji U23 i seniora

MIHAEL PONGRAC -  2. mjesto pojedinačno u ligi U23 za sezonu 2015.

HORVAT MARKO -  1. mjesto pojedinačno u ligi U14 za sezonu 2014.-2015. i sezonu 2015.; nastup u reprezentaciji U14. 3. mjesto pojedinačno na KUP-u HŠRS

MATIJA OREHOV -  2. mjesto pojedinačno u ligi U 14

MARTA MESAREK -  1. mjesto na KUP-u HŠRS za kadetkinje

MARTA MUTAK - 2. mjesto na KUP-u HŠRS za kadetkinje

KARLA MESAREK - 3. mjesto na KUP-u HŠRS za kadetkinje, nastup u reprezentaciji U14 na svjetskom prvenstvu

VALENTINA DOLENEC - 1. mjesto na KUP-u HŠRS za juniorke